Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

Čo je recyklart a ako súvisí s ubytovaním?

Redakce doporučuje

Recyklart je umelecký smer, ktorý spája recykláciu a umenie. Tento koncept vznikol ako reakcia na narastajúci problém s odpadmi a znečistením životného prostredia. Trend sa premieta aj do ďalších odvetví než len do umenia, napríklad do ubytovania. Ako prvý ponúka netradičný štýl HARABURDI® Recyclart Hotel v Orlických horách.

Hotel s originálnym ubytovaním aj priestorom pre firemné akcie

Cieľom recyklartu je využitie už existujúcich materiálov a predmetov, ktoré by inak skončili na skládkach alebo boli zničené, a premeniť ich na nové využiteľné veci, či už úžitkové, alebo umelecké. HARABURDI® Recyclart Hotel je zameraný na recyklované umenie a okrem elegancie a pohodlia ponúkne aj inšpiratívne prostredie pre rodinné oslavy, firemné akcie alebo teambuilding.

Recyklart nie je iba spôsobom tvorby, ale aj spôsobom myslenia a životného štýlu. Podporuje udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu tým, že znižuje množstvo odpadu a pomáha recyklácii. Rovnakú filozofiu razí aj hotel, ktorý ponúka štýlové ubytovanie až pre 22 osôb v jedinečných izbách.

Okrem izieb je možné využiť aj priestrannú sálu s kapacitou až 40 osôb, ktorá je vybavená na školenia a prezentácie aj večernú zábavu. Projekčné plátno a knižnica je k dispozícii rovnako ako pódium s možnosťou hudobnej produkcie. Súčasťou hotela je aj bar s ponukou čapovaného piva, vín z Moravy a bohatým výberom nealka aj destilátov.

Pre oddelenie práce a zábavy je možné bar od sály oddeliť dverami. Prostredie vrátane záhrady je veľmi inšpiratívne a celý priestor je aj recyklart design a galéria. S umením a novým životom starých vecí sa stretnete takmer na každom kroku.

Mnoho ľudí nachádza inšpiráciu v recyklarte nielen ako umeleckom smere, ale aj ako spôsob, ako prispieť k ochrane životného prostredia a podporiť tvorbu inovatívneho a krásneho umenia a nového využitia.

HARABURDI® Recyclart Hotel je dokonalým miestom pre firemné akcie každého podniku, ktorému záleží na svojom okolí.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img