Úterý, 27 února, 2024
- Reklama -události

Leto sa k nám rýchlo blíži a vy sa ho určite nemôžete dočkať.

Redakce doporučuje

Slnkom zaliate dni, vidina dovolenky, prázdniny a čas strávený niekde pri vode – presne toto si s letom väčšina z nás neodmysliteľne spája. Tých pár týždňov zostávajúcich do leta sa pregulí rýchlejšie ako voda.

Ani sa nenazdáme a ulica zaplaví aktuálne letné trendy. Pripravte sa s predstihom, nech v lete zažiarite!

Ak k letu niečo nezmazateľne patrí, potom sú to jednoznačne šaty. Bez nich si totiž horúce mesiace nevie predstaviť snáď žiadna žena. Šaty sú na leto viac ako ideálne – sú vzdušné, pohodlné a hodia sa prakticky kamkoľvek.

Tohtoročným trendom bude bohémsky štýl inšpirovaný sedemdesiatymi rokmi. Vtedy veľa frčal, preslávila ho v tej dobe najmä ikona Sienna Miller, ktorej štýl obliekania módni experti označili ako boho chic. Medzi najviac trendy značky, pokiaľ ide o šaty, patrí predovšetkým originálna značka Desigual, ktorá sa nebojí experimentov a rada vybočuje z radu.

Pastelové farby čiže ľuďmi s obľubou prezývané pastelky sú trendom už nejakú tú dobu a zdá sa, že ani tento rok v lete sa na tom nič meniť nebude. Ak chcete ísť s dobou a pri vode, či už to bude doma pri bazéne alebo niekde na verejnom kúpalisku, urobiť na ostatný dojem, inšpirujte sa novinkami, ktoré pre vás pripravila trendy značka Quiksilver. Táto značka dámskej plavky skrátka vie a dokáže si získať úplne každú ženu, ktorej rozhodne má čo ponúknuť.

Hoci v lete preferujeme predovšetkým vzdušnú obuv, niekedy máme chuť siahnuť po klasike – a tou sú jednoznačne tenisky. Na výlet s rodinou, na festival s kamarátmi alebo napríklad na rande vo dvojici, všade tam sa pohodlné tenisky samozrejme hodia. V tomto odvetví aj tento rok dominuje Ecco, ktorá si pripravila rozmanitú ponuku letnej obuvi. Ponúka nielen spomínané tenisky, ale aj ďalšie topánky Ecco, ktoré v lete určite nesmiete postrádať.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

IT-outsource.sk: Tvorba Webových Stránok na Mieru s WOW-Efektom

Mať profesionálnu a atraktívnu webovú stránku, ktorá dokáže ohúriť a zaujať návštevníkov je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Práve...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img