Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

Potrebujete rodinné vozidlo s tromi radmi sedadiel? Máme pre vás tip.

Redakce doporučuje

Každý očakáva od svojho vozidla vlastnosti, ktoré vyhovujú jeho konkrétnym požiadavkám  a je úplne jedno, či ide o jeho prvé vozidlo alebo ďalšie v poradí. Pokiaľ však ide o moderné rodinné autá, dôležitú úlohu zohráva praktickosť. Kde nájsť priestranné autá na predaj, napríklad s tromi radmi sedadiel? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Čo očakávať od rodinného vozidla?

Predaj áut v súčasnosti ponúka rozličné verzie automobilov. Prináša so sebou zaujímavé funkcie, špecifiká a na ich základe sa autá rozdeľujú do niekoľkých kategórií. Práve rodinné SUV vozidlá by mali byť dostatočne veľké, aby vytvorili pohodlie pre každého cestujúceho a ich batožinový priestor poskytol miesto pre veľké rodinné nákupy alebo výlety.

Bezpečnosť je dôležitá, no ešte viac vtedy, keď okrem seba prevážate svoju rodinu. V posledných rokoch sa bezpečnostné technológie v automobiloch ešte viac zdokonalili a mnohé kľúčové prvky sú teraz súčasťou štandardnej výbavy.

Vo všeobecnosti vám novšie modely vozidiel poskytnú vyššiu spoľahlivosť ako ich predchodcovia. Tá by sa dala určiť na základe toho, ako pravidelne je potrebné navštevovať autoservis, keď sa pokazí určitý komponent. Mali by ste si tiež porovnať dĺžku záruky od rozličných výrobcov. Všetky vozidlá Kia sú v ponuke až so sedemročnou zárukou.

Podmienkou úspechu každého rodinného auta je komfort. Dlhé cesty s menšími deťmi môžu byť náročné, a preto sa budete chcieť vyhnúť akejkoľvek forme nepohodlia. Teraz, keď už poznáte hlavné aspekty kvalitného rodinného auta, môžeme sa bližšie pozrieť na konkrétne modely.

Nová Kia Sorento

Vďaka spoľahlivosti a dizajnérskym schopnostiam odborníkov sa predaj áut značky Kia rýchlo rozrástol – model Kia Sorento sa dokonca stal favoritom triedy pre vodičov, ktorí hľadajú priestor, funkcie a výnimočnú hodnotu.

Toto rodinné vozidlo s tromi radmi sedadiel poskytuje miesto pre sedem cestujúcich. Aj pri takomto pomerne vysokom počte sedadiel má každý člen rodiny dostatočný priestor pre nohy, hlavu, a teda nie je ničím obmedzovaný. Podľa dostupných recenzií len málo automobilov zvláda nástrahy a každodenné „cestné dobrodružstvá“ tak dobre, ako Sorento.

Na trh prichádza Kia EV9

Ešte prednedávnom ste mohli počuť o množstve pozitívnych ohlasoch nového modelu EV6. Vďaka inovatívnym myšlienkam a návrhom dokonca dostala Kia titul „Výrobca roka“ na udeľovaní cien TopGear.com 2022. Model má veľký úspech, a tak sa spoločnosť rozhodla v koncepte EV6 pokračovať. Na automobilovom veľtrhu odhalila novú verziu plne elektrického SUV s názvom Kia EV9. Špecializovaný elektromobil bol starostlivo vyvinutý a optimalizovaný na pokročilej globálnej modulárnej platforme. Dizajn je inšpirovaný prírodou a využíva materiály vyvinuté z odpadu uloženého v krehkom morskom ekosystéme.

EV9 stelesňuje záväzok spoločnosti Kia k riešeniam udržateľnej mobility. Rozsiahle technické možnosti a všestranná flexibilita konceptu EV9 zaručujú, že sa budete cítiť ako doma pri zdolávaní dopravnej záťaže v husto obývaných mestských oblastiach.

Nová Kia EV9 mala svetovú premiéru včera 28 marca 2023 a už teraz nad ňou môžete uvažovať. V jej interiéri totiž nájdete tri rady pohodlných sedadiel. Aspekt elektrifikácie zároveň pomáha šetriť životné prostredie a každá vaša jazda bude ekologickejšia a úspornejšia.

Kto hľadá, nájde. Spočiatku sa vám môže zdať, že kvalitné a spoľahlivé auto s tromi radmi sedadiel sa snáď ani nedá nájsť. No teraz už viete, aké máte možnosti.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img