Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

Pripomínate si radi krásne chvíle strávené s rodinou či priateľmi, alebo hľadáte netradičný darček pre niekoho vo svojom okolí?

Redakce doporučuje

V oboch prípadoch Vám poslúžia fotoprodukty od Rajče.net, najväčšej slovenskej sociálnej siete určenej na ukladanie a zdieľanie fotografií.

Sebe či svojim priateľom môžete urobiť radosť fotoknihou, kalendárom z vlastných fotografií. Rajče.net má niečo pre každého, či už hľadáte fotoprodukt v luxusnom prevedení alebo chcete maximálne a cenovo veľmi dostupnú verziu. Deti ľahko zabavíte pexesom s ich fotografiami, potešiť ich môžete aj magnetkami či plagátmi.

Vytvoriť si fotoprodukt na Rajče.net je veľmi jednoduché vďaka intuitívnemu on-line editoru, ktorý Vám umožňuje využiť prednastavené šablóny alebo si fotoprodukt čo možno najviac upraviť podľa svojej fantázie. Nemusíte si sťahovať žiadne špeciálne programy či tráviť dlhé chvíle učením sa zložitého editora, na Rajče.net budete mať hotovo behom pár minút!

Príklady fotokníh od Rajče.net

Fotoprodukty Rajče.net ťažia zo skúseností webu Rajče.net, najväčšej českej sociálnej siete určenej na zdieľanie fotografií. Produkty si tu objednalo už vyše 45 000 zákazníkov, ktorí si celkom zhotovili už takmer 100 000 fotoproduktov! Pre Vašu inšpiráciu, zákazníci Rajče.net si najčastejšie nechávajú zhotoviť fotoprodukt na príležitosť:

narodenín člena rodiny,
prírastku do rodiny,
svadby,
významného životného jubilea.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img