Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Redakce doporučuje

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú vo viacerých smeroch. Pozreli sme sa bližšie na najčastejšie dôvody ich kúpy u ľudí a tiež na ich hlavné benefity, ktoré jednoducho stoja za pozornosť.

Čo sú to vlastne rolety Deň a Noc? Tieto rolety sú veľmi praktické a zložené z konkrétne dvoch pruhov látok. Pravidelne sa striedajú – priehľadný a nepriehľadný pruh látky. To, že sa volajú Deň a Noc, má svoj význam. Môžu sa totiž používať počas dňa alebo počas noci a intenzitu si nastavíte vždy vy. Rolety Deň a Noc sú tak mimoriadne praktické a hodia sa výborne do každej domácnosti.

Rolety na mieru? Tak to už hej

Fexi je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom roliet Deň a Noc. Nielen však takých hocijakých. Svojím zákazníkom ponúka dokonalú voľnosť, nakoľko si môžete objednať nielen rolety Deň a Noc vo vopred určených rozmeroch, ale tiež také, ktoré budú na mieru, takže roleta deň a noc vo vašich vlastných preferovaných rozmeroch, to je určite výhodné. Nakoľko každý má iné okná a dvere a vyhovieť každej domácnosti, to je nemožné. Preto sa vo Fexi rozhodli dať možnosť vlastných rozmerov, čo považujeme za veľký benefit.

Jednoduchá inštalácia je výhodou

Pravdepodobne ani vy netúžite po prvku do domácnosti, na ktorý by ste si museli študovať manuál dlhé dni. To s roletami Deň a Noc zaručene nezažijete. Výhodou je totiž aj jednoduchá inštalácia, ktorú zaručene zvládnete sami. Samozrejme, ak by ste chceli mať 100 % istotu, že všetko bude nainštalované tak, ako má, môžete tak urobiť a najať si odborníkov, ktorí sa už o celý proces inštalácie roliet s radosťou postarajú.

Rolety sa dajú veľmi ľahko nainštalovať do každého okna. Nezabúdajte však, že kľúčové je, aby ste dané okno pred samotnou kúpou roliet aj dobre odmerali. Rozmery sú totiž základom, od nich sa odvíja všetko ostatné. Nemusíte sa však inštalácie vôbec obávať, na webe Fexi nájdete podrobný návod. Ak budete podľa neho postupovať, určite sa vám nestane, že by ste niečo nainštalovali nesprávne.

Ochotná zákaznícka podpora

Už ste sa pravdepodobne v živote stretli s tým, že ste potrebovali na e-shope pomôcť s nákupom. Výberom produktov alebo ste len jednoducho mali otázku k nákupu. V takej situácii je viac než dôležité, aby bola k dispozícii ochotná zákaznícka podpora. Na webe Fexi je vám k dispozícii a odpovedá na všetky vaše otázky či požiadavky. Nech už budete mať akýkoľvek problém alebo otázku, určite sa s ňou obráťte na zákaznícky servis, kde vám veľmi radi a ochotne odpovedajú do pár hodín. Nemusíte sa tak báť spýtať na čokoľvek, čo vás reálne zaujíma.

Viac ako 130 druhov látok

Široký výber látok, to na webe Fexi rozhodne nájdete! Nebudete tak obmedzení len na niekoľko látok, ale bude ich viac ako 130. Rozhodne si tak budete mať z čoho vyberať, o tom niet pochýb. Okrem iného, môžete si požiadať aj o vzorkovník látok, ktorý vám pošlú domov. Budete si tak môcť vyberať oveľa jednoduchšie a aj rozhodovanie pre vás bude ľahšie. Trendy sú neutrálne farby, ale rozhodne nič nepokazíte ani pastelovými farbami, ktoré dokážu efektívne rozžiariť každú jednu domácnosť. Rolety Deň a Noc preto vynikajú aj v tom smere, že sú skutočne univerzálne, pestré, originálne a dokonale sa hodia do každej jednej miestnosti.

Najobľúbenejšie sú práve v obývacej miestnosti a spálni. Objednať si môžete pritom až 8 vzoriek látok, a to úplne zadarmo. Je totiž pochopiteľné, že cez internet sa vám konkrétna látka bude vyberať veľmi ťažko, preto si ju môžete objednať priamo domov a obchytať si ju. Naživo sú predsa len častokrát farby úplne iné, ako v digitálnej podobe. Ako si vlastne požiadate o vzorky domov zadarmo? Je to jednoduché! Stačí zadať kontaktné údaje, ako je meno, zadať text správy a váš email. O všetko ostatné sa vo Fexi radi postarajú. Ak si nebudete dať vedieť rady s výberom, obráťte sa na našich odborníkov.

Efektívna regulácia svetla

Chcete si nastaviť žalúzie deň a noc podľa vlastných preferencií? Máte tú možnosť! Dokážu sa totiž veľmi efektívne ovládať a nastavovať, vďaka čomu sú veľmi populárne pri úspešnej regulácii svetla. Dokážu udržať dostatok svetla v miestnosti, ale zároveň dokážu miestnosť aj efektívne zatemniť. Je to len na vás, koľko svetla preferujete. Vďaka týmto obľúbeným roletám deň a noc však môžete mať v miestnosti aj úplné súkromie, čo je, samozrejme, veľká výhoda.

Pre domácnosť aj kancelárie

Nikto nikdy nepovedal, že rolety deň a noc musíte mať len v domácnosti v jednotlivých miestnostiach. Sú výborným riešením aj do práce, napríklad do kancelárie. Dokážu efektívne zatieniť miestnosť, vďaka čomu môžete mať v práci dokonalé súkromie. Naopak, tiež dokážu miestnosť rozsvietiť a dopriať jej čo najväčšie množstvo denného svetla. Či už sa rozhodnete pre rolety deň a noc pre domácnosť alebo do práce v rámci kancelárie, určite tým vôbec nič nepokazíte, práve naopak, urobíte veľmi dobre a vaši kolegovia a blízki sa vám za to určite poďakujú.

Vhodné pre veľké, ale aj malé okná

Na rozmeroch okien určite nezáleží. Na Fexi si totiž môžete zaobstarať rolety Deň a Noc vo vlastných rozmeroch, teda, nemusíte sa vôbec zaťažovať tým, ak na stránke zrovna nenájdete rozmery vašich okien, môžete totiž o nich požiadať. V každom prípade, medzi ďalšie výhody patrí aj skutočnosť, že rolety Deň a Noc sú výborným riešením nielen na veľké okná, ale aj na malé. Vhodné sú skutočne kdekoľvek, vďaka čomu sa z nich stáva univerzálny prvok do domácnosti alebo do práce. Mnohí ľudia sú presvedčení o tom, že rolety Deň a Noc sa hodia len do moderných a inovatívnych domácností. Aj napriek tomu, že ide o moderný prvok, dokonale zapadne aj do starších domácností. U tých má zase svoju kľúčovú úlohu – dokonale ich oživiť. Čo sa týka špaletových okien, v tomto prípade je dôležité zakúpiť zvlášť roletu na malé, ale aj veľké okno. Určite však dobre vyzerá, ak navŕtate jednu dlhú roletu do steny, prípadne do stropu.

Bezpečné aj pre deti

V posledných rokoch sa objavilo hneď niekoľko prípadov, ktoré hovorili o tom, že deti vypadli cez pootvorené okná. Áno, je pravda, že je to veľmi nebezpečné. Rovnako tak nebezpečné môžu byť aj žalúzie. Pre rolety Deň a Noc to však neplatí. Prečo? V tomto smere vynikajú opäť ďalšou výhodou, pretože sú mimoriadne bezpečné pre deti. Obsahujú špeciálnu bezpečnostnú kladku, ktorá slúži na napnutie retiazky a má tiež systém pretrhnutia. Rozhodne sa tak nestane, že by dieťa omylom pretrhlo retiazku alebo rolety Deň a Noc, vďaka čomu budete mať istotu vyššej bezpečnosti.

Cena je mimoriadne výhodná

Cena je skutočne relevantná v porovnaní s tým, čo vo výsledku dostanete. V porovnaní s inými prvkami do domácnosti, ktoré sa týkajú okien, sú rolety Deň a Noc jednoducho bezkonkurenčné. Oplatí sa do nich investovať aj viac financií, pretože sa vám to môže vrátiť aj niekoľkonásobne. Napríklad, na dlhej životnosti tohto moderného prvku na okná do domácnosti alebo kancelárie.

Tiež sa vám to odzrkadlí na jednoduchom používaní a perfektnom dizajne. Investovať do prvkov v domácnosti, ktoré vynikajú dlhou životnosťou, to sa jednoducho z viacerých hľadísk zaručene oplatí. Okrem iného, na Fexi častokrát prebiehajú aj zľavy, ktoré môžete zaručene využiť. Budete tak mať výhodnú kúpu, ktorá sa jednoducho oplatí. Nezabúdajte akcie sledovať, prípadne aj začať odoberať newslettery, aby ste vždy boli informovaní o aktuálnych akciách a nič vám neuniklo.

Ľahká inštalácia pre každého

Nemusíte byť odborník vo svete inštalácií na to, aby ste zvládli nainštalovať rolety Deň a Noc. Na Fexi nájdete podrobný návod nielen, ako nainštalovať Rolety Deň a Noc, ale tiež aj ako si zmerať okno. Ako to teda vlastne celé funguje? Pri každej jednej objednávke vám ešte raz zavolajú naši špecialisti a skontrolujú s vami rozmery, farbu a tiež aj stranu mechanizmu či jeho upevnenie. Vďaka tomu špecialisti s vami všetko vyladia do posledných detailov a nestane sa vám, že budete s produktom nespokojní.

Zákazníckej podpore Fexi totiž mimoriadne záleží hlave na vašej spokojnosti. Ak budete spokojní vy s nákupom a celým priebehom aj spoločnosť Fexi sa poteší pozitívnym referenciám, vďaka ktorým si aj ďalší ľudia splnia sen o modernom bývaní.

Merajte presne

Vyhraďte si na meranie okien viac času a skúste nič nerobiť narýchlo. Je dôležité, aby ste odmerali všetko správne, pokojne aj na viackrát, ale aby ste mali istotu. Nemusíte sa však ničoho obávať, nejde o nič strašné, čo by ste sami nezvládli. V prvom rade je kľúčové meranie podľa typu uchytenia. Čo to vlastne znamená? Každý typ uchytenia si totižto vyžaduje iný spôsob merania. Keďže sa rolety Deň a Noc vyrábajú v šírke a výške v závislosti od kazety, šírka je od 30 – 240 cm a výška od 150 – 240 cm. Každá roleta je vyrobená na mieru, podľa vašich vlastných požiadaviek, ktoré je dôležité zadať do objednávky. Typ kazety súvisí aj s veľkosťou mechanizmu. Určite preto dbajte pri výbere roliet Deň a Noc, aby vám na okno roleta správne pasovala. Vždy je preto pri objednávaní dôležité zadať aj výšku či šírku látky. 

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Čo je recyklart a ako súvisí s ubytovaním?

Recyklart je umelecký smer, ktorý spája recykláciu a umenie. Tento koncept vznikol ako reakcia na narastajúci problém s odpadmi...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img