Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

TOP zariadenie do kuchyne a kúpeľne

Redakce doporučuje

Vybrať správne doplnky a funkčné veci do najviac navštevovaných miestností ľudských obydlí je niekedy poriadny oriešok. Niekedy sa stačí inšpirovať časopismi o bývaní, televíznym seriálom, či návštevou kuchynského alebo kúpeľňového štúdia. Ako si s týmto problémom poradiť a čo sa vám určite bude hodiť vám prezradíme v nasledujúcich riadkoch.

Ako si poradiť s kuchyňou

Do každej kuchyne sa skvele hodia úložné boxy na drobnosti a sklenené či keramické nádoby na uskladnenie potravín. Taktiež v kuchyni využijete aj skvele riešený úložný priestor na kuchynský riad a spotrebiče, ako aj miesto na spoločné raňajky, obedy či večere s rodinou. Perfektný jedálenský stôl dekorovaný kvetinami vo váze spolu s pohodlnými stoličkami dodá šmrnc každej domácnosti.

Obklad v kuchyni by mal byť nielen dekoračný, ale i ľahko udržiavateľný. Ak máte menšiu kuchyňu úložný priestor a spotrebiče môžete riešiť do výšky. Kuchynská linka by mala byť dispozične riešená do takého tvaru, aby šetrila miestom. Spolu s pekným drezom a výlevkou, ktoré sú doplnené štýlovými drezovými batériami vie veľmi pekne doplniť jej celkový look.

Čo sa hodí do kúpeľne?

To čo zvyčajne platí v kuchyni by malo platiť aj v kúpeľni s tým rozdielom, že v kúpeľni potrebujete viac relaxovať a dopriať si väčšiu dávku súkromia. V menších kúpeľniach sa väčšinou používajú sprchové boxy v rohoch miestnosti, centrálne umývadlo doplnené moderným zrkadlom a praktickými doplnkami a ak je možnosť niekde umiesniť vlhkomilnú rastlinu, vyskúšajte to.

Vo vaniach alebo sprchových kútoch či boxoch použite také prevedenie sprchových batérií, ktoré bude pekne zapadať do koloritu kúpeľne. Taktiež aj dizajn kúpeľňového obkladu je veľmi dôležitou súčasťou tvorby tohto relaxačného kútika. Pridajte vonné sviečky, morský dekor a o skvelú atmosféru máte zaručene postarané.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img