Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

Trampolínové parky ponúkajú zábavu a relax pre celú rodinu.

Redakce doporučuje

Chceli by ste plnohodnotným a najmä zábavným spôsobom využiť čas zaslúženej dovolenky či víkendového voľna? Radi by ste strávili vzrušujúcimi zážitkami nabité chvíle na mieste, kde sa zabaví celá vaša rodina?

Povedzme, že vaše menšie deti zbožňujú aktivity ako šmýkanie na tobogánoch, zatiaľ čo tie v staršom tínedžerskom veku radi skúšajú rôzne skokanské triky a súperia medzi sebou. Vy ako ich rodičia im idete príkladom a tiež žijete aktívne, nie sú vám teda cudzie nijaké športové aktivity. No a stará mama potrebuje hlavne zrelaxovať po náročných dňoch pri starostlivosti o svoje vnúčatá, a zároveň najmenšie z nich nestratiť z dohľadu.

Niekedy býva poriadnou fuškou zladiť záujmy jednotlivých členov rodiny tak, aby si každý mohol nájsť pre seba to svoje a aby boli napokon všetci spokojní.

Ak chcete dosiahnuť všeobecné rodinné nadšenie, rozhodne vyskúšajte trampolínový park so svojimi úžasnými atrakciami. A veríme, že to nebude naposledy.

Trampolínové centrum a detské zábavné centrum sú multifunkčnými priestormi nespútanej zábavy, športovania a mnohovrstevnatých hier, no i oddychu a pohody.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie sú nielen zárukou skvelej zábavy a relaxu, ale spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné predpisy a kritériá.

Aké dobrodružstvá na vašu rodinu v trampolínovom parku čakajú? A kde tam môžete zrelaxovať napríklad pri chutnom obede či pri káve, zatiaľ čo sú vaše deti ponorené v hrách či športovaní?

Poďme si bližšie predstaviť atrakcie a aktivity, ktoré trampolínové centrum a detské zábavné centrum svojim návštevníkom ponúka.

Široká škála atrakcií

Jump arena

Čo by to bol za trampolínový park bez jeho hlavného a nesmierne obľúbeného vybavenia – skákacích trampolín?

Skákanie je medzi deťmi každého veku veľmi populárna a zábavná činnosť, ktorú si nikde nenechajú ujsť.

V trampolínovom parku nájdu množstvo kvalitných skákacích trampolín rozmanitých druhov a farieb, od ktorých sa len tak „neodlepia“, kým sa poriadne nevyskáču.

Pre najmenšie deti sú tam nainštalované detské trampolíny, pre tie väčšie i pre odvážnych dospelých zase kaskadérske či vertikálne trampolíny, padacie dráhy alebo halfpipes so šikmými stenami.

Bounce parkour

Modernou upgradovanou verziou skákania na trampolínach sú prekážkové dráhy s trampolínami. Majú rôzne úrovne obtiažnosti, čím dokážu nadchnúť a zabaviť každého člena rodiny.

Parkúrové dráhy s trampolínami Big Bounce sa dajú prispôsobiť podľa požiadaviek návštevníkov a dosiahnuť tak na mieru šitý parkúr, ktorý bude o to zaujímavejší a nezabudnuteľnejší.

Bounce parkour je prekážková dráha meraná časom, takže si návštevníci môžu zmerať svoje sily a porovnať najlepšie časy.

Skokanské veže

Ďalšou skákacou alternatívou, ktorá stojí za to, sú skokanské veže vybavené airbagom pre vždy bezpečné a mäkké pristátie.

Air bagy

Pre skákanie do výšky a jemné pristátie sú fantastickým vybavením air bagy. 

Penové jamy

Penové jamy sú naplnené mäkkými penovými blokmi rozmanitých farieb, preto je skákanie do nich ozajstným pôžitkom a zážitkom.

Šmýkačky

Ďalšou mimoriadne obľúbenou aktivitou najmä pre deti je šmýkanie sa po všakovakých šmýkačkách a užívanie si pocitu zo vzrušujúcej jazdy.

Bazény naplnené loptičkami

Najmenšie deti sa radi hrajú v bazénoch s pestrofarebnými loptičkami a ponárajú sa do nich.

Oddychové zóny pre pohodu a relax

Žiadne trampolínové centrum a rovnako tak detské zábavné centrum sa nezaobíde bez oddychových zón, kde si návštevníci môžu posedieť pri dobrom jedle či pití a sledovať pritom svoje deti, ako sa nerušene hrajú.

Zábava pre celú rodinu

Trampolínové parky sú miestami zábavy a pohody pre každého člena rodiny. Sú komplexne vybavené a ponúkajú široké spektrum atrakcií a možností aktivít, na ktoré budete radi spoločne spomínať.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img