Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -události

Urobte si party na záhrade bez rizika, že vám ju pokazí počasie

Redakce doporučuje

Záhradná sezóna je tu. Slniečko už nikoho neudrží doma. Hneď nás napadá, že je čas na záhradnú grilovačku. Aj veľká rodinná oslava by sa už dala robiť pod šírim nebom. Ale ako zaistiť, že nám párty nepokazí nevyspytateľné počasie? Zadovážte si party stan.

Na niektoré menšie rodinné akcie a udalosti si vystačíte s vašim záhradným altánkom. Pokiaľ ho máte. Ak nie, alebo ak chystáte väčšiu akciu, budete potrebovať lepšie zázemie. To vám ponúkne nožnicový stan, známy aj ako party stan.

Party stany sú veľmi obľúbené nielen medzi firmami

Pre tie sú nevyhnutnosťou pri organizovaní marketingových akcií, výstav či pri predaji mimo prevádzku. Využívajú ho firmy všetkých veľkostí, vrátane malých živnostníkov. Ale úspešne pomáhajú aj pri organizácii rôznych kultúrnych akcií či športových udalostí. Avšak tieto promo stánky nájdu využitie aj u vás doma.

Altánok, ktorý postavíte skoro lusknutím prstami

Vďaka záhradnému stanu vytvoríte na záhrade kedykoľvek veľmi rýchlo a jednoducho záhradný pavilón. Či už ide o plánovanú rodinnú akciu, posedenie s priateľmi, alebo vás prekvapí väčšia návšteva. Záhradný stan rýchlo vytvorí priestor, ktorý vás ochráni pred slniečkom, ale aj nečakanými prehánkami. Ochráni jedlo aj hostí. Jeho postavenie je pritom otázkou pár minút a na skladovanie rozhodne nebudete musieť pristavovať stodolu.

Šokuje vás, aký je tento záhradný stan skladný, pritom veľmi stabilný. Odložíte ho v taške, ktorá je súčasťou príslušenstva, rovnako jednoducho ho kamkoľvek preveziete automobilom. Takže nie je problém voziť ho na víkendy na chatu, či si ho pribaliť na dovolenku.

Variabilné a odolné party stany

Výhodou kvalitných nožnicových stanov, ktoré predáva Expodom.sk, je ich variabilita. Vyberiete si z rôznych veľkostí aj farieb. Stany je možné naviac navzájom jednoducho spájať a vytvoriť si tak tvar aj veľkosť podľa potreby. Stany sa tiež predávajú v niekoľkých farbách. Majú nepremokavú stenu a je na vás, či ich budete používať aj s bočnými panelmi, alebo bez nich. Ide o veľmi pevné a odolné nožnicové stany. Pokiaľ sa vám so stanom naviac predsa len niečo stane. Nie je problém s objednaním náhradných dielov. Váš nový party stan vám vydrží skutočne dlho.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Rolety Deň a Noc: Toto sú TOP benefity, ktoré stoja za pozornosť

Hľadáte do domácnosti moderný a inovatívny prvok? V tom prípade sú skvelým riešením Rolety Deň a Noc, ktoré vynikajú...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img